7. 1. 2020

Ples dvou středisek 2020

Jako již tradičně, i letos se bude konat střediskový ples – tedy vlastně Ples dvou středisek. Ples totiž spolupořádáme se střediskem Milana Genserka.

Přípravy vrcholí, a tak je pravý čas si zakoupit lístek na ples právě teď! Akce se koná totiž již v sobotu 8. února, tedy již ani ne za měsíc. Akce se bude pořádat v prostorách sálu Biskupského gymnázia od večerních hodin. Čas konání bude ještě upřesněn.

Cena vstupenky činí 200 Kč v předprodeji, ale bacha, později poroste na ceně! Na místě pak bude za celých 300 Kč, proto se vyplatí koupit ji v předprodeji. Jak lístek zakoupit? Existují dvě cesty – hotově u Wabuna na schůzce vlčat (každý čtvrtek od 17 do 19 hodin), nebo po domluvě i jindy (telefon Wabun – Vít Burian: 603 997 337). Druhou cestou je zakoupit jej online platbou přes účet. Danou částku odešlete na účet 2401422203/2010 a do zprávy pro příjemce napište svou e-mailovou adresu. Originální vstupenku či vstupenky pak obdržíte na mail.

Nevíš/nevíte, s kým jít na ples? Není problém. Je možné s sebou letos vzít kohokoliv i mimo skaut – partnerku či partnera, přátelé z jiných středisek i mimo skaut, rodinné příslušníky… Akce bude svým konceptem uzpůsobena tomu, aby se líbila všem; nepůjde tedy jen o čistě „skautskou“ akci.

Pokud chcete více informací, sledujte facebook. události. Zde se dozvíte aktuality, bližší informace či zajímavosti o akci. Pokud facebook nepoužíváte, nejlepší je kontaktovat někoho ze střediska pro bližší informace o akci nebo.

Na účast současných i bývalých členů (15+ let), přátel střediska i rodičů a dalších pozvaných hostů se mnohokrát těšíme!

S přáním pěkného dne

Organizační tým plesu.