Svojsíkův srub

Slouží především pro schůzky oddílů, ale domluvit se dá i na jiné akce. Na začátku roku 2015 úspěšně prošel nákladnou rekonstrukcí horního patra, které poškodil oheň a dnes již je plně k dispozici.

Svou polohou blízko centra města, navíc v krásném parku, je ideální jako víkendové zázemí dětských organizací nebo pro další typy akcí (např. larpvíkendy, školení,...).

Lokace a dostupnost

Srub je umístěn v parku Lužánky naproti dopravnímu hřišti (viz níže). Býváme zde přítomni každý týden od pondělí do čtvrtka mezi 17:00 a 19:00.

brněnského hlavního nádraží je dostupný pěšky (2,5 km), tramvají 1 směr Řečkovice nebo případně posilovou P6 směr Královo Pole, nádraží (zast. Pionýrská, 6 minut jízdy, postačuje nejkratší jízdenka na 15 minut). Pokud pojedete vlakem od Havlíčkova Brodu, tak můžete vystoupit již v Králově Poli a odtud tramvají 6 nebo P6 (z konečné) na zastávku Pionýrská (zast. Pionýrská, 10 minut jízdy z konečné v Krpoli, postačuje nejkratší jízdenka na 15 minut).

Ze zastávky Pionýrská již vejdete do parku Lužánky, držíte se při severním okraji a jdete mírně z kopce. Kdybyste se v Lužánkách ztratili, ptejte se na dětské hřiště.

Adresa srubu: Park Lužánky, Černá Pole ev.č. 792, 613 00 Brno (v mapách chybně uvedeno).

Pronájem základny, vybavení

Zejména pro víkendy nabízíme základnu k zapůjčení. Kapacita objektu je pro výpravy i vzhledem k malé kuchyňce cirka 15 osob, v případě větší skladnosti účastníků maximálně 20 osob. Spí se na vlastních karimatkách na zemi. Akce bez přespání max. 30 osob (20 spodní klubovna a 10 horní klubovna).

Vzhledem k povaze objektu není dovoleno v prostorách srubu a jeho blízkém okolí kouřit. Stejně tak není dovoleno požívat alkohol ani jiné omamné látky.

Vybavení

Větší místnost rozdělitelná na dvě klubovny s krbem, nově opravená horní klubovna, WC, základní vybavení kuchyně (dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, menší hrnce + základní kuchyňské vybavení, nože a příbory, talíře a navíc koření), na požádání možnost půjčení sportovních potřeb. Objekt je výtápěn elektrickými radiátory řízenými termostatem.

Okolí

V okolí je spousta různých obchodů a také POI (points of interest, bodů zájmu). Výběr z těchto míst je zahrnut do mapy výše.

Ceník, podmínky

a) pronájem srubu na výpravu (s přespáním): jednotná cena 60 Kč/osobonoc, v topné sezóně 70 Kč/osobonoc (listopad až duben). Minimální částka za jednu noc je 480 Kč (560 Kč v topné sezoně),

b) pronájem srubu za účelem uspořádání školení, akcí (bez přespání): délka max. 4 hodiny 450 Kč, celý den 800 Kč,

x) dále nabízíme možnost zapůjčení dataprojektoru včetně plátna (pouze pro použití uvnitř srubu): 100 Kč na den.

Správce si vyhrazuje možnost individuálně upravit výši ceny za pronájem. Ceny za pořádání soukromých a komerčních akci stanovuje správce individuálně, případně může poptávku odmítnout.

Platí se na počátku pronájmu, nebude-li dohodnuto jinak.

Běžně jsou rezervovány pouze poptávky vytěžující celý víkend (tj. příjezd v pátek večer a odjezd v neděli) + pronájmy v průběhu pracovního týdne. V případě zkrácení na jednu noc bude nájemci účtován poplatek ve výši minimální ceny pronájmu. Kratší víkendové poptávky (pouze jedna noc/pronájem pouze přes den), lze poptat nejdříve 1 měsíc před požadovaným termínem.

Pro dohodnutí rezervace, prosím, přednostně využívejte emailové komunikace. Nezapomeňte uvést termín, zastřešující organizaci, předpokládaný počet účastníků a kontaktní telefon.

Zrušení rezervace je možné do 21 dní před konáním akce bez poplatku. Pokud dojde ke zrušení rezervace po tomto termínu, bude vystaven stornopoplatek ve výši 50 % minimální částky za pronájem u akcí s přespáním nebo 50 % z částky za smluvený pronájem u akcí bez přespání.

Kalendář obsazenosti

Mimo uvedené rezervace probíhají ve srubu od pondělí do čtvrtka vždy mezi 17. a 19. hodinou pravidelné schůzky. V tyto časy také nelze srub pronajmout.

Jak to u nás vypadá